1. pl
  2. en

Dofinansowanie szkolenia Autodesk umożliwia podniesienie kwalifikacji. Z dofinansowania z funduszu KRS może skorzystać każdy pracodawca zatrudniający co najmniej 1 osobę na dowolny rodzaj umowy o pracę.


Co warto wiedzieć o dofinansowanie szkolenia Autodesk?


•    Z dofinansowania mogą skorzystać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa,
•    Dofinansowanie do szkoleń jest możliwe we wszystkich regionach, poza woj. mazowieckim i pomorskim,
•    W każdym województwie dofinansowania obsługuje, przyznaje i rozlicza inny operator,
•  Dofinansowanie szkolenia Autodesk można uzyskać na rozwój kompetencji osób samozatrudnionych i pracowników zgodnie ze zdiagnozowanymi potrzebami przedsiębiorstw oraz na kompleksowe usługi rozwojowe odpowiadające na ich potrzeby.


Rozwój jest bardzo ważny, szczególnie w takim sektorze jakim jest budownictwo i projektowanie. Dofinansowanie szkolenia Autodesk daje możliwość nie tylko młodym, ale także starszym stażem pracownikom na podniesienie swoich kwalifikacji i możliwość zdobycia nowej wiedzy opartej na technologii BIM i programie Autodesk. Warto zainwestować swój czas w zdobycie dofinansowanie szkolenia Autodesk, gdyż ta technologia jest przyszłością budownictwa i niedużym czasie nasz nakład czasu i pracy zwróci się z nawiązką. Dofinansowanie szkolenia Autodesk daje ogromne możliwości ludziom, którzy są ambitni i chcą rozwijać się w swojej branży. BIM jest jedyną w swoim rodzaju technologią pozwalającą na kooperację pomiędzy inwestorem, wykonawcą i projektantami w czasie rzeczywistym. Pozwala na bieżące wprowadzanie poprawek w programie Autodesk. Zapraszamy do składania zgłoszeń i udział w szkoleniach z Autodesk.


Dofinansowanie szkolenia Autodesk pozwoli nam na wysłanie pracownika na kurs dzięki, któremu zyska umiejętności oraz pewność siebie, którą w późniejszym czasie zapewne wykorzysta na korzyść naszej firmy. Doceniony i pewny siebie pracownik uczestniczący w kursie dzięki dofinansowanie szkolenia Autodesk chętniej wykorzysta zdobyte doświadczenie i umiejętności na korzyść naszej firmy. To główne korzyści jakie płyną dla pracodawcy w związku z wykorzystaniem szansy jaką daje dofinansowanie szkolenia Autodesk. Warto pamiętać o pogłębianiu umiejętności pracowników, ponieważ odpowiednio wykwalifikowana kadra pracownicza to klucz do sukcesu firmy. Pracownik wysłany z ramienia firmy na szkolenie wykorzysta w późniejszym czasie zdobytą wiedzę na korzyść tej firmy.


Dlaczego szkolenie przeprowadzone dzięki dofinansowanie szkolenia Autodesk jest tak ważne?


Jak oceniamy wydajność pracowników? Z reguły na podstawie ich pracy. Dofinansowanie szkolenia Autodesk zapewniające fachową, profesjonalną wiedzę mogą podnieść efektywność wykonywanych zadań, gdyż pracownicy poczują się pewnie zarówno w temacie, w którym pracują jak i narzędziach, których używają. Znalezienie doświadczonego pracownika może być niekiedy trudne. Duże przedsiębiorstwa coraz częściej inwestują w swoich pracowników i wysyłają ich na dofinansowanie szkolenia Autodesk w calu poszerzenia wiedzy na temat zagadnień, którymi sią zajmują. Chociaż niektóre szkolenia są dość drogie, w dzisiejszych czasach wszystkie organizacje są pewne ostatecznego zwrotu tej inwestycji.

Napisz do nas

Twój e-mail:

Telefon

Treść wiadomości:

Polityka prywatności

Akceptuję postanowienia Polityki Prywatności

Regulamin serwisu

Akceptuję Regulamin

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dofinansowanie szkolenia Autodesk

W ramach wniosku o dofinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS) można obecnie podnieść swoje kwalifikacje i skorzystać ze szkolenia Autodesk. Dofinansowanie może być 100% bądź z minimalnym wkładem własnym.

 

Z dofinansowania szkolenia Autodesk z funduszu KFS może skorzystać każdy pracodawca  zatrudniający co najmniej jedną osobę na dowolnym rodzaju umowy o pracę. Jednakże limit zatrudnionych osób nie może przekroczyć 250. Firmy mikro (do 10 osób) mogą dostać 100% dofinansowania, natomiast małe i średnie do 80% kosztów zaplanowanego szkolenia.

 

Warunkiem dofinansowania szkolenia Autodesk jest to, że kwota przyznana na szkolenie jednego pracownika nie może być większa niż 300% przeciętnego wynagrodzenia w danym roku. Wniosek o dofinansowanie szkolenia Autodesk należy złożyć w powiatowym urzędzie pracy, właściwym dla siedziby pracodawcy, liczy się kolejność zgłoszeń.

© 2024 by Grupa4BIM