© 2018 by Grupa4BIM

SPRAWDŹ TERMINY I CENY

Cena: 950,00 zł/os

(772,00 zł + 23% VAT)

Twój e-mail:
Telefon
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Jesteś zainteresowany?

NAPISZ!

Plan szkolenia:

 

Wstęp do programu, ustawianie parametrów pracy, szablonów i widoków

 • Wstęp do technologii BIM (Building Information Modeling)

 • Podstawy Autodesk Revit: Interface użytkownika; ustawienia i dostosowywanie parametrów programu, skróty, podstawowe operacje na elementach konstrukcyjnych i rodzinach

 • Tworzenie i modyfikacja szablonów projektu

 • Model konstrukcji - widoki: praca na widokach; kontrola widoczności obiektów modelu; praca na widokach elewacyjnych i przekrojach; praca na widoku 3D

 

Modelowanie elementów konstrukcyjnych w programie Revit (na przykładzie budynku mieszkalnego)

 • Tworzenie nowego projektu: nowy projekt; dodawania i modyfikacja poziomów; tworzenie i edycja siatki konstrukcyjnej

 • Wstawianie słupów oraz ścian konstrukcyjnych: słup konstrukcyjny – tworzenie i edycja; wykorzystanie narzędzia ściana konstrukcyjna, modyfikacja warstw ściany

 • Praca na belkach oraz systemach belek (belki stalowe oraz betonowe)

 • Tworzenie stropów oraz dachów: dodawania stropów; tworzenie dachów oraz ram konstrukcyjnych

 • Fundamenty: narzędzia tworzenia fundamentów

 • Schody oraz rampy: tworzenie schodów

 

Prezentacja projektu

 • Ustawienia i modyfikacja widoczności i grafiki widoków 

 • Wstawianie wymiarów, etykiet, opisów

 • modyfikacja rodzin opisowych

 • tworzenie zestawień 

 • Dokumentacja techniczna: przykładowe zestawienia i arkusze rysunkowe.

Dla kogo?

Szkolenie dedykowane dla projektantów konstrukcji, studentów i pracowników naukowo-dydaktycznych zaczynających pracę z programem Autodesk Revit

 

Cele kształcenia:

Kursanci posiądą umiejętności wykorzystywania podstawowych narzędzi programu Autodesk Revit, zwłaszcza:

 • wykorzystywanie narzędzi parametrycznego modelowania 3D

 • wstawianie i modyfikacja elementów konstrukcyjnych

 • tworzenie dokumentacji technicznej, wizualizacji projektu, tworzenie arkuszy wydruków i zestawień

 

Wymagania: podstawowa znajomość obsługi komputera

 

Wsparcie po szkoleniu:

14 dni mailowego wsparcia poszkoleniowego.

Sprawdź poziom 2

Autodesk Revit

konstrukcja

poziom 1

Czas trwania:

16 godzin szkoleniowych

Ilość dni

2

Materiały

TAK

Autodesk Revit to oprogramowanie stworzone z myślą o modelowaniu informacji o budynku w technologii BIM. W swoim działaniu uwzględnia funkcje projektowania architektonicznego, inżynierii budowlanej i konstrukcji. Program zbiera informacje o budynku podczas wprowadzania zmian, każda innowacja jest automatycznie wprowadzana i koordynowana we wszystkich istniejących widokach. Oferujemy szkolenie Autodesk Revit w trzech dziedzinach: konstrukcji, architektury i instalacji. Każde szkolenie opiewa na dwa poziomy zaawansowania. Poziomy pierwsze dedykowane są dla osób, które nie miały styczności z programem lub znają go w stopniu znikomym. Drugi poziom kierowany jest dla osób, które znają podstawy programu Autodesk Revit w dedykowanych dziedzinach.

Szkolenie Autodesk Revit dotyczące architektury ma na celu zapoznanie kursantów z podstawowymi umiejętnościami wykorzystywania narzędzi dostępnych w programie, takich jak modelowanie 3D, modyfikacje elementów architektonicznych, wizualizacja projektów i wiele innych. Poziom drugi rozszerzony jest o takie dziedziny jak modelowanie bryłowe, pracę z etapami projektu czy podstawy narzędzi.Podczas szkolenia Autodesk Revit z zakresu instalacji uczestnicy dowiedzą się, między innymi, jak wykorzystywać narzędzia parametrycznego modelowania 3D oraz jaki sposób wstawiać i modyfikować projekty systemów instalacji sanitarnych. Poziom drugi obejmuje, między innymi, generowanie raportów i arkuszy wydruków oraz tworzenie podstawowych systemów instalacji sanitarnej.

Szkolenie Autodesk Revit konstrukcje pokaże kursantom jak korzystać z narzędzi do parametrycznego modelowania 3D, jak modyfikować elementy konstrukcyjne oraz w jaki sposób tworzyć dokumentację. Na drugim poziomie uczestnicy będą mogli dowiedzieć się natomiast w jaki sposób pracować z modelem analitycznym oraz jak tworzyć zbrojenia, zarówno 3D, powierzchniowe jak i zbrojenia ścieżką.

Czy szkolenia Autodesk Revit są potrzebne? Tak, pozwalają one poznać program od podstaw i uniknąć błędów, które mogłyby zaistnieć przy samodzielnej nauce programu zwłaszcza na poziomie zaawansowanym. Ze szkolenia Autodesk Revit można wynieść wiele korzyści, które wychodzą poza techniczna wiedzę na temat programu. Autodesk Revit pozwala na modelowanie informacji o budynku w technologii BIM, warto wykorzystać niemal nieograniczone możliwości modelowania jakie daje program. Żeby jednak w pełni z nich korzystać warto zapisać się na szkolenia Autodesk Revit, które umożliwi każdemu użytkownikowi poznanie pełnym możliwości jakie daje program. Poznanie podstawowych, a także zaawansowanych możliwości, które oferujemy podczas naszego kursu, jest szansą na wykorzystanie w pełni użytkowanego programu.

Przeznaczony dla architektów i urbanistów innowacyjny program Autodesk Revit umożliwia bardziej wydajne projektowanie, lepszą współpracę i koordynację międzybranżową, sprawniejsze tworzenie dokumentacji budowlanej i łatwiejsze zarządzanie rozbudowanymi projektami. Szkolenie Autodesk Revit pokazuje, że program jest elementem kompleksowego rozwiązania Autodesk dla branży budowlanej – Platformy Revit, która wykorzystuje technologię zmian parametrycznych BIM. Szkolenie Autodesk Revit pokazuje jak program ułatwia precyzyjne tworzenie koncepcji architektonicznych i pozwala zachować spójność w kolejnych etapach projektowania, tworzenia dokumentacji i kosztorysowania. Każda modyfikacja wprowadzona w projekcie jest automatycznie uaktualniana we wszystkich elementach projektu: widokach modelu, rzutach poszczególnych kondygnacji, elewacjach i przekrojach.

Jakie są zalety programu, które można poznać podczas szkolenie Autodesk Revit?
•    Program umożliwia kompleksową informację o inwestycji na etapie koncepcji,
•    Możliwość szybkiej wizualizacji i prezentacji, co ułatwia kontakt z klientem,
•    Mniejsza możliwość powstania błędów i kolizji międzybranżowych.

Podczas szkolenie Autodesk Revit dowiedzie się w jaki sposób w trakcie ostatniej dekady procesy BIM zmieniły sposób projektowania i budowania tym samym istotnie wpływając na czas i koszty związane z inwestycją. Szkolenie Autodesk Revit pokazuje w jaki sposób oprogramowanie zostało stworzone z myślą o modelowaniu informacji o budynku z uwzględnieniem funkcji projektowania architektonicznego MEP, inżynierii budowlanej i konstrukcji. Szkolenia Autodesk Revit pokaże Wam, że każdy arkusz, widok 2D i 3D oraz zestawienie jest prezentacją informacji z tego samego wirtualnego modelu budynku.

Zadowolony ze swoich umiejętności i pewny siebie pracownik, uczestniczący w szkolenie Autodesk Revit chętnie wykorzysta zdobyte doświadczenie i umiejętności w pracy zawodowej. Jest to korzyść dla firmy, która wysyła swojego pracownika na szkolenie Autodesk Revit. Pracownicy biorący udział w dodatkowych kursach przekładają zdobytą wiedzę na konkretne, praktyczne działania. Warto jednak pamiętać o pogłębianiu umiejętności pracowników, gdyż odpowiednio wykwalifikowana, dzięki szkolenie Autodesk Revit, kadra pracownicza to klucz do sukcesu. Pracownik zdobywający wiedzę na szkoleniach dotowanych przez firmę wykorzysta zdobyte umiejętności na jej korzyść.

Dlaczego profesjonalne szkolenie Autodesk Revit jest ważne?

Jak oceniamy wydajność pracowników? Z reguły na podstawie ich pracy. Szkolenie Autodesk Revit zapewniające fachową, profesjonalną wiedzę mogą podnieść efektywność wykonywanych zadań, gdyż pracownicy poczują się pewnie zarówno w temacie, w którym pracują jak i narzędziach, których używają. Znalezienie doświadczonego pracownika może być niekiedy trudne. Duże przedsiębiorstwa coraz częściej inwestują w swoich pracowników i wysyłają ich na szkolenie Autodesk Revit w calu poszerzenia wiedzy na temat zagadnień, którymi sią zajmują. Chociaż niektóre szkolenia są dość drogie, w dzisiejszych czasach wszystkie organizacje są pewne ostatecznego zwrotu tej inwestycji.