1. pl
  2. en

 

Znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych - MSUES

 

 

 

 

 

Jak to działa?

 

Krok 1: Zadzwoń / napisz do nas e-mail 

Daj nam znać, że jesteś zainteresowany dofinansowanymi szkoleniami. Szkolenia możesz znaleźć na naszej stronie lub już zamieszczone na stronie BUR.

 

Krok 2: Zgłoś się do operatora

Zgłoś się do operatora działającego na terenie województwa, właściwego dla miejsca zarejestrowania firmy. 

 

Krok 3: Podpisz umowę

Operator po rozpatrzeniu wniosku, podpisaniu umowy i odebraniu wkładu własnego nadaje przedsiębiorcy unikalny numer "ID wsparcia". 

 

Krok 4: Korzystaj ze szkoleń!

Po odebraniu ID wsparcia przedsiębiorca dokonuje zgłoszenia na usługę poprzez portal Baza Usług Rozwojowych.

 

Zachęcamy do kontaktu z nami. Z chęcią podpowiemy Państwu jak przejść przez wszystkie procedury, jak również udzielimy informacji o wszystkich szkoleniach i doradztwie.

Szkolenia organizujemy zarówno w formie otwartej jak i zamkniętej, dostosowanej do potrzeb Twojej firmy. W tym celu przed kontaktem z Operatorem należy zgłosić się do opiekuna, w celu ustalenia szczegółów oraz indywidualnej daty.

 

 

Procedury przyznawania środków różnią się dla każdego z województw. Pod linkiem serwis-uslugirozwojowe.parp.gov.pl/dofinansowanie znajduje się lista operatorów w każdym województwie, w którym zostało uruchomione dofinansowanie.

 

 

Za realizację szkoleń dofinansowanych odpowiedzialny jest: 
 

Grupa4BIM Krzysztof Knapik

ul. Wspólna 52, 32-010 Łuczyce

NIP: 945-180-23-21

 

Bony szkoleniowe - MBON plus

Baza usług rozwojowych 

- Pozyskiwanie środków z UE

Ogólnodostępna platforma, z ofertami usług rozwojowych (kursów, szkoleń, doradztwa) Baza zawiera szeroką gamę ofert, dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Mogą oni pozyskać dofinansowane w 50% lub 80% ceny usługi. 

Dzięki wsparciu przedsiębiorcy, ich pracownicy oraz osoby prywatne mogą rozwijać swoje kompetencje oraz realizować zamierzone cele edukacyjne i biznesowe.

© 2024 by Grupa4BIM