© 2018 by Grupa4BIM

Dostępność

 

Plannerly upraszcza zarządzanie projektami poprzez konsolidację standardów BIM, wymagań, wyznaczania zakresu zadań, śledzenia i weryfikację zgodności z BIM.

Chcesz wypróbować?

 

Dołącz do 20 000+ użytkowników zwiększających swoją produktywność dzięki Plannerly

Zacznij BEZPŁATNIE przygodę w Plannerly

 

Testuj tak długo jak chcesz (kliknij Dołącz > JOIN FREE)

 Ceny

 Dołącz

 Wideo

Obejrzyj wideo i dowiedz się więcej o Plannerly

Sprawdź

Zweryfikuj modele 3D połączone bezpośrednio z wymaganiami BIM. Skorzystaj z 80 różnych formatów plików (w tym IFC + RVT) lub zintegruj z usługą Autodesk Construction Cloud, aby sprawdzić zgodność każdego elementu.

WERYFIKACJA

Sprawdź

Nigdy więcej nie proś o aktualizację postępów prac BIM! Z tą funkcją Zespoły zadaniowe szybko zarządzają własnymi zadaniami. Postęp można sprawdzać wg etapu, zespołu lub pojedynczego członka zespołu.

ŚLEDZENIE

Sprawdź

Wbudowane standardy branżowe, aby szybko definiować wymagania dotyczące geometrii, dokumentacji i informacji – uzgodnij kto, co, kiedy i dlaczego!

ZAKRES

Sprawdź

Najprostsze, usprawnione podejście do zawierania umów na modelowanie informacji o budynku (BIM) zgodnie z przepływem pracy ISO 19650.

KONTRAKT

Sprawdź

Uprość swój harmonogram BIM przypisując właściwe zadania odpowiednim zespołom. Oszczędź czas, śledząc przepływ pracy by uniknąć kolizji (zamiast później je wykrywać).

HARMONOGRAM

Sprawdź

Wybierz z setek darmowych szablonów (w tym ISO 19650), aby szybko tworzyć i uzgadniać standardy, procesy i umowy BIM.

PLAN

Sześć elementów skutecznego zarządzania BIM

Plannerly zaufały najbardziej innowacyjne firmy

„Co by było gdybyśmy mogli w łatwy sposób, zespołowo planować, zarządzać i weryfikować projekty?” To pytanie, które na co dzień kieruje twórcami Plannerly.

Wierzymy w Smart Lean BIM: ustalony BIM, w wymaganym czasie, przez odpowiednich ludzi i z właściwych powodów. Platforma do zarządzania BIM Plannerly pomaga zespołom usprawnić komunikację i minimalizować straty. Celem jest eliminacja rozproszenia i frustracji wśród projektantów, wykonawców i zarządców obiektów budowlanych.

  1. pl
  2. en