© 2018 by Grupa4BIM

mgr inż. arch. Wojciech Jędrosz

wojciech.jedrosz@g4bim.pl

 

Architekt mający doświadczenie w pracy jako projektant, BIM modeler, BIM menedżer i BIM koordynator współpracujący ze wszystkimi członkami procesu inwestycyjnego branży budowlanej. Certyfikowany instruktor Autodesk Revit, trener z zamiłowania do przekazywania wiedzy. Współwłaściciel marki Libitum Design zajmującej się tworzeniem fotorealistycznych wizualizacji.

mgr inż. Katarzyna Gamracka

katarzyna.gamracka@g4bim.pl

 

Absolwentka Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Rzeszowskiej. Absolwentka studiów podyplomowych BIM na Politechnice Krakowskiej, doświadczony kierownik zespołu projektowego oraz czynny projektant. Nadzoruje kilkanaście inwestycji budowlanych w tym kilka po projektach instalacji sanitarnych w Revicie.

 

Certyfikowany Instruktor Revit MEP oraz planowania realizacji inwestycji w BIM. Autorka wytycznych projektowych na firm deweloperskich, doradca instalacyjny i sieciowy w inwestycjach od analiz gruntu po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie

mgr inż. Sławomir Drążkiewicz

slawomir.drazkiewicz@g4bim.pl

 

Informatyk przemysłowy, absolwent Politechniki Krakowskiej, specjalista oprogramowania CAD 2D i 3D w przemyśle z 10-cio letnim stażem w zakresie wsparcia technicznego, szkoleń i wdrożeń systemów CAD w polskim przemyśle.

 

Certyfikowany Instruktor Autodesk mający na koncie wystąpienia na ponad 200 wydarzeniach branżowych poświęconych technologii CAD oraz wieloletni trener oprogramowana Autodesk.

mgr inż. Krzysztof Knapik

krzysztof.knapik@g4bim.pl

 

Doświadczony projektant konstrukcji, od ponad 12 lat aktywnie zajmujący się tematyką BIM. Specjalista w zakresie wykorzystania zwinnych metod zarządzania (Agile) w metodyce BIM. Z powodzeniem łączy działalność związaną z prowadzeniem projektów z realizacją wdrożeń, wdrożeń, opracowywania standardów i koordynacji w BIM.

Certyfikowany Instruktor Autodesk, wielokrotnie występował jako prelegent na konferencjach i spotkaniach branżowych dotyczących BIM.

O NAS

Jesteśmy grupą inżynierów różnych specjalności, których pasją są nowe technologie i dzielenie się naszym doświadczeniem. Tworzymy zgrany zespół, który z sukcesami wspiera wdrożenia nowoczesnych rozwiązań w Waszych firmach, w tym przede wszystkich metodyki BIM i Zwinnych Metod Zarządzania (AGILE).

 

Od ponad 10 lat propagujemy ideę BIM oraz cyfrowego prototypowania w Polsce i poza jej granicami. Wielokrotnie występowaliśmy jako prelegenci i uczestnicy na konferencjach i spotkaniach branżowych.

Wszyscy nasi specjaliści posiadają tytuł Certyfikowanych Instruktorów Autodesk uprawniający do prowadzenia kursów zakończonych oficjalnym i uznawanym na całym świecie Certyfikatu Użytkownika Oprogramowania Autodesk.

 

Nasi specjaliści posiadają również kompetencje w zakresie zarządzania projektami potwierdzone

certyfikatem PRINCE2 (AXELOS Global Best Practice) oraz usprawniają procesy BIM z wykorzystaniem zwinnych metod zarządzania (AGILE)

 

Figurujemy w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych pod numerem: 

2.12/00114/2020

REFERENCJE