1. pl
  2. en

Rekrutacja personelu

 

Zdajemy sobie sprawę, że o sile i jakości firmy decyduje przede wszystkim wykwalifikowana kadra. Wiemy, jak trudno jest znaleźć odpowiedniego pracownika. Wiele firm ma problemy z przeprowadzeniem skutecznej rekrutacji na stanowiska techniczne, często już na etapie stworzenia wymagań dla kandydata i napisania dobrego ogłoszenia.


Korzystając z naszego doświadczenia staramy się w tym pomóc. Oferujemy wsparcie w przygotowaniu profilu kandydata oraz oferujemy obecność i doradztwo podczas procesu rekrutacji. Przeprowadzając rozmowy z kandydatami, sprawdzając i opiniując ich praktyczne umiejętności techniczne, jesteśmy w stanie wesprzeć was naszą rekomendacją.

DLACZEGO MY?

Staramy się zrozumieć potrzeby naszych klientów i odpowiednio dopasować naszą ofertę.

 

Stawiamy na jakość, stały rozwój i poszukiwanie nowych rozwiązań i technologii.

 

Jesteśmy grupą doświadczonych inżynierów, tworzymy zgrany zespół, który z sukcesami wspiera wdrożenia nowoczesnych rozwiązań w Waszych firmach.

 

Staramy się czerpać dobre wzorce od tych, którzy z sukcesami przecierali szlaki w swoich branżach i jak mawiał Henry Ford: "Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces."

NAPISZ DO NAS

Twój e-mail:

Telefon

Treść wiadomości:

Polityka prywatności

Akceptuję postanowienia Polityki Prywatności

Regulamin serwisu

Akceptuję Regulamin

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Rekrutacja personelu

Wsparcie techniczne

BIM dla projektantów

Wdrożenia BIM

© 2024 by Grupa4BIM