Rozwiązania

 1. HOME
 2. >
 3. Rozwiązania

Nasze rozwiązania

Twój pierwszy krok w stronę cyfryzacji budownictwa

G4CDE

Cyfryzacja procesów budowlanych wymusza zmianę sposobu zarządzania projektami, w tym stosowanie jednego “źródła prawdy” o informacji budowlanej. Wspólne Środowisko Danych (CDE) jest kluczowym narzędziem usprawniającym komunikację i wymianę informacji pomiędzy różnymi stronami projektów.

G4CDE jest rozwiązaniem opartym na Microsoft SharePoint będącym częścią pakietu Microsoft 365, co ułatwia i przyspiesza wdrożenie CDE w organizacjach które znają i korzystają z pakietu Microsoft, przy zachowaniu niskich kosztów. Nasze rozwiązanie jest zaprojektowane tak, aby spełniać wymagania norm ISO 19650 dotyczących współpracy i wymiany informacji, w tym podziału CDE na 4 główne przestrzenie: Praca w toku, Udostępnione, Opublikowane i Archiwum.

Intuicyjne w użyciu

G4CDE oferuje intuicyjny interfejs użytkownika, który przyspiesza proces wdrożenia nowych użytkowników. Dodatkowo są dostępne wszystkie funkcjonalności Pakietu Microsoft 365. Pomagamy firmom w branży budowlanej dokonać cyfryzacji ich procesów, maksymalizując efektywność i i poprawiając współpracę w projektach.

Centrum Twojego projektu

G4CDE to nie tylko narzędzie do gromadzenia i zarządzania dokumentacją, ale również do zarządzania wieloma aspektami Twojego projektu:

 • Konwencja nazewnictwa – W G4CDE został wbudowany domyślny standard nazewnictwa. Możesz go rozwijać i modyfikować. Generator ułatwi tworzenie nazw plików zgodnie z przyjętą w projekcie konwencją.
 • Zarządzanie dokumentacją – Zarządzanie plikami, z pełną historią zmian wykonywanych na pliku, kontrolą rewizji, stanów i statusów
 • MIDP – zintegrowane miejsce do zaplanowania tworzonej dokumentacji
 • Zagadnienia – Ułatwienie komunikacji dotyczących zgłoszenia problemów, zapytań o informację itp.
 • Zadania – Planowanie i przypisywanie zadań oraz kontrola postępów prac w projekcie.

Prosta integracja i szeroka funkcjonalność

G4CDE jest w pełni zintegrowany z Microsoft 365, dzięki temu oferuje bezproblemową współpracę i wymianę danych, w tym wspólny rozwój, edycje i komentowanie plików z Word, Excel i PowerPoint przez wielu użytkowników jednocześnie.

Zbuduj Fundament Cyfryzacji

Dla organizacji stawiających pierwsze kroki w transformacji cyfrowej, G4CDE jest idealnym rozwiązaniem. Nasza platforma nie tylko ułatwia zarządzanie projektami zgodnie z normami ISO 19650, ale również kładzie fundament pod dalszy rozwój i integrację zaawansowanych elementów metodyki BIM.

Przejdź na stronę rozwiązania

Zachęcamy do kontaktu i umówienia się na prezentacje. Pozwól nam pokazać, jak G4CDE może zmienić Twoje podejście do zarządzania projektami budowlanymi i wprowadzić Cię w nową erę cyfryzacji. Odkryj G4CDE – klucz do efektywnej cyfryzacji procesów budowlanych.

Dystrybucja

Plannerly

Plannerly upraszcza zarządzanie projektami poprzez konsolidację standardów BIM, wymagań, wyznaczania zakresu zadań, śledzenia i weryfikację zgodności z BIM.

Co by było gdybyśmy mogli w łatwy sposób, zespołowo planować, zarządzać i weryfikować projekty?” To pytanie, które na co dzień kieruje twórcami Plannerly.
Wierzymy w Smart Lean BIM: ustalony BIM, w wymaganym czasie, przez odpowiednich ludzi i z właściwych powodów. Platforma do zarządzania BIM Plannerly pomaga zespołom usprawnić komunikację i minimalizować straty. Celem jest eliminacja rozproszenia i frustracji wśród projektantów, wykonawców i zarządców obiektów budowlanych.

Trzy elementy skutecznego zarządzania BIM

PLAN
 • Oszczędzaj czas dzięki szablonom typu „przeciągnij i upuść”
 • Darmowe szablony obejmują OIR, EIR, PIR, AIR, BEP i inne – wszystkie zgodne z normami ISO 19650 BIM.
 • Zarządzaj wszystkimi dokumentami projektowymi w jednym miejscu i odpoczywaj wiedząc, że zawsze jesteś w zgodzie ze standardami BIM!
ZAKRES
 • Określ wymagania projektowe przy użyciu standardów branżowych, aby wyeliminować nieporozumienia i umożliwić wszystkim zrozumienie, co mają robić i kiedy.
 • Pracuj na intuicyjnym interfejsie zgodnie z ramami AIA, BIM Forum i ISO 19650, Level of Information Need.
WERYFIKACJA
 • Szybko sprawdź zgodność modeli 3D przed ich użyciem.
 • Sprawdź ponad 80 formatów plików BIM (w tym Revit i IFC) lub połącz się bezpośrednio z chmurą Autodesk Construction Cloud (ACC), aby sprawdzić zgodność każdego dostarczonego materiału.
 • Oszczędzasz czas i energię – nie musisz ręcznie sprawdzać każdego modelu!

Obejrzyj wideo i dowiedz się więcej o Plannerly

Dołącz do 20 000+ użytkowników zwiększających swoją produktywność dzięki Plannerly

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.