1. pl
  2. en

O autorze:

Wojciech Jędrosz

BIM Manager

 

Architekt mający doświadczenie w pracy jako BIM menedżer, BIM koordynator i modeler BIM. Odpowiedzialny za ustalenia wymagań informacyjnych BIM i asystę techniczną.

Uważasz artykuł za ciekawy?

Chcesz się z nami skontaktować?

NAPISZ!

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

BIM

04 marca 2021

Plannerly -  nowy moduł do kontraktowania dokumentów BIM

Plannerly (platforma do zarządzania BIM) wypuszcza pierwszy tego rodzaju moduł zintegrowany z eSignature, aby usprawnić proces zawierania umów na modelowanie informacji o budynku (BIM).

W branży AECO (architektura, inżynieria, konstrukcja i eksploatacja) zamówienia określane są na podstawie umów, jednak krytyczne wymagania dotyczące Planowania realizacji BIM (BEP) nie zawsze stanowią prawną część umów projektowych. 

Teraz za pomocą zaledwie kilku kliknięć nowy moduł do podpisywania kontraktów BIM (opracowany przez Plannerly) pomoże zespołom w przygotowywaniu, uzgadnianiu i realizacji umów BIM w prosty i zintegrowany sposób.

Plannerly zoptymalizował wiele ważnych etapów zarządzania informacjami wg normy ISO 19650, a teraz dodaje nowy moduł upraszczający zawieranie umów BIM. 

W procesie tworzenia kontraktu można wykorzystać wewnętrzne standardy Zamawiającego, standardy krajowe (o ile takie istnieją) lub międzynarodowe takie jak normy ISO 19650 .

 

W niedawnej serii webinariów poświęconych ISO 19650 Plannerly pokazuje, że rezultatem może być wyższy poziom współpracy, wydajniejsza praca zespołów BIM i bardziej zadowoleni klienci.

 

Clive Jordan, współzałożyciel i dyrektor generalny w Plannerly, mówi: „eSignature cieszy się zaufaniem setek milionów ludzi na całym świecie, a ponad połowa transakcji eSignature jest realizowana w mniej niż 24 godziny - w porównaniu do dni lub tygodni w przypadku tradycyjnych metod! Pomyśleliśmy, że to podejście będzie dobrze współgrało z planowaniem, zarządzaniem i przepływami pracy w zakresie zgodności BIM wewnątrz Plannerly ”.

 

„Zespół ciężko pracował nad naszą misją, aby uprościć nudne elementy administracyjne związane z transformacją cyfrową w branży budowlanej! Dzisiaj dodanie eSignature do zintegrowanego przepływu pracy jest kolejnym ważnym krokiem milowym dla zespołów, aby móc podpisywać umowy na BIM w najprostszy możliwy sposób ”.

 

Zobacz zapowiedziane nowe funkcje TUTAJ: https://www.plannerly.com/contract/?utm_source=p5fd8

 

O Plannerly:

 

Plannerly upraszcza zarządzanie BIM poprzez konsolidację standardów, wymagań modelowania, śledzenie podstępów prac nad projektami i zgodność z BIM. Plannerly to platforma do zarządzania BIM dla wszystkich interesariuszy projektu do współtworzenia, przeglądania, komentowania, zatwierdzania i zawierania umów z Planami realizacji BIM (BEP); definiowanie, uzgadnianie i przypisywanie zakresu; monitoring postępów, weryfikacja rezultatów - wszystko w jednej dedykowanej aplikacji online. Prosty interfejs użytkownika z możliwością przeciągania i upuszczania elementów sprawia, że Plannerly jest łatwy, a nawet przyjemny w użyciu! 

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o Plannerly, wypróbować za darmo, przejść kurs użytkowania, lub kupić oprogramowanie? Kliknij w ten tekst, napisz lub zadzwoń do nas!

 

 

© 2024 by Grupa4BIM