1. pl
  2. en

REFERENCJE

O NAS
 

Jesteśmy grupą inżynierów różnych specjalności, których pasją są nowe technologie i dzielenie się naszym doświadczeniem. Tworzymy zgrany zespół, który z sukcesami wspiera wdrożenia nowoczesnych rozwiązań w Waszych firmach, w tym przede wszystkich metodyki BIM i Zwinnych Metod Zarządzania (AGILE).

 

Od ponad 10 lat propagujemy ideę BIM oraz cyfrowego prototypowania w Polsce i poza jej granicami. Wielokrotnie występowaliśmy jako prelegenci i uczestnicy na konferencjach i spotkaniach branżowych.

Wszyscy nasi specjaliści posiadają tytuł Certyfikowanych Instruktorów Autodesk uprawniający do prowadzenia kursów zakończonych oficjalnym i uznawanym na całym świecie Certyfikatu Użytkownika Oprogramowania Autodesk.

 

Nasi specjaliści posiadają również kompetencje w zakresie zarządzania projektami potwierdzone

certyfikatem PRINCE2 (AXELOS Global Best Practice) oraz usprawniają procesy BIM z wykorzystaniem zwinnych metod zarządzania (AGILE)

 

mgr inż. Krzysztof Knapik

krzysztof.knapik@g4bim.pl

 

Doświadczony projektant konstrukcji, od ponad 12 lat aktywnie zajmujący się tematyką BIM. Specjalista w zakresie wykorzystania zwinnych metod zarządzania (Agile) w metodyce BIM. Z powodzeniem łączy działalność związaną z prowadzeniem projektów z realizacją wdrożeń, wdrożeń, opracowywania standardów i koordynacji w BIM.

Certyfikowany Instruktor Autodesk, wielokrotnie występował jako prelegent na konferencjach i spotkaniach branżowych dotyczących BIM

 

Prywatnie:

Pasjonat gór i historii. O polskich górach wie wszystko. Kolekcjoner gier planszowych. Ma ich ponad 100!
Wolny czas spędza aktywnie i sportowo. Jeździ na rowerze, trenuje Aikido i zdobywa koronę polskich szczytów. W zimie chętnie jeździ na nartach. O polskich władcach wie wszystko. 

mgr inż. Sławomir Drążkiewicz

slawomir.drazkiewicz@g4bim.pl

 

Informatyk przemysłowy, absolwent Politechniki Krakowskiej, specjalista oprogramowania CAD 2D i 3D w przemyśle z 10-cio letnim stażem w zakresie wsparcia technicznego, szkoleń i wdrożeń systemów CAD w polskim przemyśle.

 

Certyfikowany Instruktor Autodesk mający na koncie wystąpienia na ponad 200 wydarzeniach branżowych poświęconych technologii CAD oraz wieloletni trener oprogramowana Autodesk.

 

Prywatnie:

Pasjonat nowych technologii. Dodatkowo miłośnik teatru. Klarnecista. Uwielbia rozwój, improwizację i kreatywność, choć uparcie twierdzi, że kreatywny nie jest. Jest uparty, ale to też zaleta. 
Nie lubi siedzieć w jednym miejscu bezczynnie. W lecie jeździ na rowerze i spędza czas na wodzie. Najlepiej pod żaglami. W zimie zjeżdża na nartach.

mgr inż. arch. Wojciech Jędrosz

wojciech.jedrosz@g4bim.pl

 

BIM Manager w codziennej pracy, z wykształcenia architekt. Zajmuje się implementacją metodyki BIM do firm związanych z branżą budowlaną. Prowadzi też asystę techniczną i pomaga przygotowywać dokumenty BIM do kontraktów budowlanych. Reprezentuje Grupa4BIM jako członka Polskiego Komitetu Normalizacyjnego (PKN). Certyfikowany instruktor Autodesk Revit, trener z zamiłowania do przekazywania wiedzy. 

 

Prywatnie:

Człowiek wielu pasji. Inżynier z duszą artysty. Zawodowo projektuje, prywatnie tańczy breakdance, fotografuje, pasjonuje się muzyką. Tańczy większość swojego życia. Na wakacje jeździ z aparatami Zenit i Smiena u boku. 

Jest najbardziej kreatywną osobą w naszym zespole. Zawsze pełen pomysłów jak zrobić coś lepiej, ciekawiej. Zajmuje się grafikami i wizualizacjami.

© 2024 by Grupa4BIM