1. pl
  2. en

Uważasz artykuł za ciekawy?

Chcesz się z nami skontaktować?

NAPISZ!

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
Zapisz się do newslettera:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

BIM

07 lutego 2022

Jesteśmy już 10 lat na rynku!

W 2022 roku obchodzimy jubileusz 10-lecia Grupa4BIM.Pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu oraz rozwoju naszej firmy.

 

Na przestrzeni tych dziesięciu lat zaszło wiele zmian w firmie, produktach i oferowanych usługach. W tym czasie zdobyliśmy cenne doświadczenia, wiedzę praktyczną jak i teoretyczną, powiększyliśmy zespół oraz zmieniliśmy siedzibę. Jedyne co pozostało bez zmian to chęć rozwoju.

 

Wiemy, że to rynek definiuje potrzeby względem produktów, wobec czego staramy się podążać za trendami technologicznymi. Bardzo ważne są dla nas również sugestie i oczekiwania klientów, dlatego zależy nam, by świadczone przez nas usługi spełniały Wasze oczekiwania. 

 

Jubileusz 10-lecia firmy traktujemy jako stosowny czas, aby podsumować dotychczasowe działania. Z tej okazji chcielibyśmy wyrazić naszą wdzięczność za zaufanie i podziękować Klientom, Kontrahentom i Partnerom biznesowym, z którymi przez wiele lat budowaliśmy relacje biznesowe. To dzięki Wam, możemy nadal pracować, rozwijać się i czerpać z tego satysfakcję, a także podnosić jakość świadczonych przez nas usług.

 

Dziękujemy każdemu z kim wspólnie podejmowaliśmy współpracę. Dzięki zaangażowaniu i kreatywności z sukcesem zakończyliśmy wiele innowacyjnych i wymagających projektów. Przez ostatnią dekadę zmieniła się nazwa i forma prowadzenia działalności, ale niezmiennie od 10 lat pomagamy rozwijać BIM w polskich firmach. 

 

Chcąc uczcić ten wyjątkowy jubileusz 10- lecia przygotowaliśmy 10 miesięcy promocji. Obserwujcie naszą stronę oraz media społecznościowe, bo szykujemy sporo niespodzianek.

 

 

 

 

© 2024 by Grupa4BIM