1. pl
  2. en

O autorze:

Wojciech Jędrosz

BIM Manager

 

Architekt mający doświadczenie w pracy jako BIM menedżer, BIM koordynator i modeler BIM. Odpowiedzialny za ustalenia wymagań informacyjnych BIM i asystę techniczną.

Uważasz artykuł za ciekawy?

Chcesz się z nami skontaktować?

NAPISZ!

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

BIM

21 września 2021

Biblioteki BIM - Krause: Ifudo

Wykorzystanie nowych technologii przez producenta jest odpowiedzią na potrzeby projektantów, potwierdza znajomość rynku i obowiązujących trendów.
 

Jest również doskonałym uzupełnieniem w przypadku nowoczesnej formy produktu firmy Krause, który jest przykładem naszej realizacji w zakresie modelowania bibliotek BIM.

 

Firma Krause od 15 lat produkuje nowoczesne meble na wymiar do każdego wnętrza. Zrealizowała wiele projektów, zarówno dla klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorstw i inwestycji użyteczności publicznej.

 

Charakteryzuje ją unikalne wzornictwo i wysoka funkcjonalność. Umywalka Ifudo jest opatentowanym projektem.  Jest wygodna w użyciu, łatwa do czyszczenia i nie zajmuje dużo miejsca. 

 

Wygięty kształt umywalki to nowoczesna forma, która sprawdzi się w małych, ale designerskich wnętrzach. Z powodzeniem wpasuje się też w dużych przestrzeniach. 

 

 

Ifudo występuje w trzech wariantach do wyboru. Kolor przedniego panelu oraz całej umywalki można dobierać według własnego uznania, z dostępnej kolorystyki Corian.

W sprzedaży dostępne 3 modele w różnych rozmiarach (550X600X300, 700X600X300, X600X300 z uchwytem ręcznikowym)

 

 

Niewątpliwym atutem jest dostępność wszystkich wariantów umywalki w jednym modelu, dzięki czemu możliwe są swobodne modyfikację między dostępnymi w sprzedaży rozmiarami. Dodatkowo model zawiera informacje na temat wariantów kolorystycznych, które dokładnie odzwierciedlają kolorystykę producenta. Dzięki temu projektant ma możliwość  nanoszenia szybkich zmian przy tworzeniu wizualizacji. Optymalizuje to koszty projektu oraz samej inwestycji. Pod kątem minimalizowania błędów ważnych aspektem jest umieszczenie w modelu przyłączy odpowiedniego rozmiaru w odpowiednich miejscach.

 

 

Biblioteki BIM sprawdzą się zarówno dla nowoczesnych jak i klasycznych projektów w katalogu produktów. Wpisanie wybranych (najistotniejszych) parametrów, możliwość wprowadzenia modyfikacji oraz przestrzenny model pozwalają na przedstawienie produktu w sposób kompletny łącząc informację z obrazem. Odpowiednia  prezentacja korzystnie wpłynie na rezultaty sprzedaży produktu i satysfakcję odbiorcy. Biblioteki BIM to nie tylko narzędzie dla projektantów ale również świetny sposób na reklamę Państwa produktu. 

 

Jeśli chcą Państwo bardziej zgłębić temat zapraszam na naszego bloga, gdzie opisaliśmy dokładniej dlaczego BIM jest koniecznością dla producentów:

 

https://g4bim.pl/dlaczego-bim-jest-koniecznoscia-dla-producentow-cz-14

https://g4bim.pl/czym-jest-bim---z-perspektywy-producenta-cz-24

https://g4bim.pl/korzysci-z-bim-dla-producentow-cz-34

 

Oferujemy usługę tworzenia parametrycznych bibliotek BIM, MFG i OBJ. Rodziny komponentów odwzorowują wyroby budowlane, używane w procesie inwestycyjnym przez projektantów z branż budowlanej i mechanicznej. Korzystając z naszych usług zyskasz pewność, że modele Twoich produktów będą opracowane zgodnie z najlepszymi wzorcami i aktualnymi trendami w branży.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

© 2024 by Grupa4BIM